چرایی دریافت مدارک در احراز هویت فرهادمارکت

در یک سیستم مالی اتفاقات گوناگونی امکان وقوع دارد که هویت شخص خریدار و هم چنین مسئولیت خرید میبایست توسط زیر ساخت توسعه دهنده شناسایی شود. این اتفاقات با پیشرفت دانش و تکنولوژی به روز شده است و سارقان نیز از کلاه برداری اینترنتی نیز منتفع میگردند. در ذیل به صورت کامل دلایل دریافت مدارک در فرهادمارکت را شرح و توضیح خواهیم داد.

دلایل دریافت کارت ملی و شناسنامه

پلتفرم مالی فرهادمارکت یک واسطه گر مالی فی مابین خریدار و فروشنده می باشد که وظیفه ما انجام صحیح معامله و شفافیت در بین معامله گران است. با توجه به اینکه واریز و برداشت ریال می بایست الزاما از یک حساب بانکی دارای فرد حقیقی یا حقوقی صورت پذیرد و تمیز بودن پول واریزی در درجه اول یک سیستم مالی می باشد ما مجبور هستیم به منظور احراز هویت کاربران و شناسایی آن ها و تطابق اطلاعات حساب های بانکی و مالی آنها با مشخصات هویتی اقدام نماییم. در مرحله نخست می بایست صاحب کارت دارای مدارک احراز هویت نیز باشد زیرا امکان دارد با یک کارت سرقتی نسبت به خرید و فروش اقدام شود.

دلایل دریافت عکس سلفی

با در نظر گرفتن هویت خریدار که در مرحله اول بررسی میشود مسئولیت خرید و فروش با اطلاعات ارسال شده در مرحله دوم تایید میشود. در دریافت عکس سلفی با بررسی چهره فرد خریدار و تطابق آن با مدارک احراز هویت شخص و هم چنین تایید مسئولیت خرید پس از بررسی های لازم و در صورت تایید کلیه گزینه احراز هویت فرد تایید خواهد شد.

پس از تایید احراز هویت فرد کاربر امکان انجام معامله در فرهادمارکت را خواهد داشت و با اطمینان میتواند نسبت به خرید و فروش اقدام نماید.

۰ (۰ امتیاز)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>