فرهادمارکت چیست | آشنایی با مجموعه ی فرهاد مارکت

فرهادمارکت چیست؟
فهرست مطالب

مقدمه ای درباره ی فرهادمارکت

با درود فراوان به کاربران و بازدید کنندگان محترم

امیدواریم که در این چند سطر توانسته باشیم به برخی از پرسش‌های شما سروران گرامی پاسخ لازم داده باشیم.

در ابتدا درخواست می شود در صورت بروز هر گونه سوال کمی با دقت و با حوصله سوالات متداول را حتما مطالعه نموده تا ما بتوانیم به نحو احسن مشکلات مکرر کاربران عزیز را بررسی و پاسخ لازم را به حضورتان ارائه نماییم.

احتمالا برایتان این سوال پیش آمده که فرهادمارکت چه خدماتی ارائه می دهد؟ و چه کمکی به ما می نماید؟ چه طور به فرهادمارکت اعتماد نمائیم؟ چرا باید اعتماد نمائیم و مدارک هویتی خود را به فرهادمارکت ارائه دهیم؟

قصد ما در این نوشتار معرفی کارکرد فرهادمارکت می باشد و اینکه چه مشکلی را توانسته مرتفع نماید. تلاش کرده ایم که این مطالب را به صورت پرسش و پاسخ بیان نمائیم تا اگر شما هم سوالی داشته باشید برایمان در ذیل همین پست در قسمت نظرات، سوالات خود را ارسال نمایید تا در صورتیکه برای دیگران هم کاربردی داشته باشد به مطالب اضافه گردد.

فرهادمارکت چیست؟

به منظور شناخت کاربرد فرهادمارکت در زندگی شما ابتدا می بایست با مقوله رمز ارز ها آشنایی لازم را کسب نمایید. به منظور کسب دانش بیشتر در زمینه رمز ارزها لطفا نوشتار بیت کوین چیست؟ را مطالعه نمایید. در این جا فرض بر این است که خواننده محترم با موضوع رمزارزها آشنایی لازم را دارد و تنها قصد ما نگاهی بر مجموعه فرهادمارکت خواهد بود.

نکته: شما می توانید با جستجو در سایت ما و یا با وارد شدن به قسمت بلاگ سایت ما اطلاعات زیادی در رابطه با ارز های دیجیتال و آموزش های لازم برای استفاده از آن ها را نیز کسب نمایید.

فرهادمارکت بازار خرید و فروش آنلاین رمز ارزها است. در سرتاسر دنیا برای اینکه افراد بتوانند مستقیما خودشان با یکدیگر دادو ستد داشته باشند و نقش واسطه ‌ها از میان برداشته شود پلتفرم ‌های ارایه خدمات یا بازار های مبادله کاربر با کاربر ارایه گردیده است.

در این مدل بازارها چه اتفاقی پیش خواهد آمد؟ کاربرها معاملاتشان را مستقیما با همدیگر انجام می دهند و در نتیجه هزینه‌ های طرفین (خریدار و فروشنده) کاهش پیدا خواهد نمود؛ در واقع یک عرضه و تقاضا بدون واسطه در بازار برای انجام معاملات شکل میگیرد و طرفین بر یک مبلغ و یک میزان فروش با هم به توافق خواهند رسید. این سرویس توسط صرافی های آنلاین دنیا ارایه شده بود اما در ایران چند سالی است جای خالی آن احساس می شود. (البته در ذیل برای شما توضیح خواهیم داد که چند سال قبل این سرویس با کمی تفاوت برای اولین بار توسط مجموعه های داخلی برای کاربران ارایه گردیده است.)

آیا قصد فروش بیت کوین خود را دارید؟

الف) بیایید فرض نماییم شما مقداری بیت کوین (یا هر رمز ارز دیگری) داشته باشید و در نظر دارید آن را با قیمت مورد نظرتان به فروش برسانید، باید چه کاری را انجام دهید؟ بیت کوین را دست گرفته و نزد خریدار برده و پیشنهاد فروش بدهید که من تصمیم دارم بیت کوین خود را به شما بفروشم در این مبادله خریدار قیمت را معین خواهد نمود و شما می بایست بیت کوین را با قیمت ارائه شده به خریدار به فروش برسانید. ولی ما بستر انجام معاملات بهتری را برای شما فراهم نموده ایم . شما این امکان را خواهید داشت بیت کوین خود را با قیمت دلخواه (طبیعتا قیمت متعادل بازار) برای فروش قرار دهید و در صورتی که قیمت شما جذاب باشد یک کاربر دیگر که در حساب خود ریال دارد اعلام آمادگی جهت خرید می نماید و ریال از حساب کاربر دوم به حساب شما واریز خواهد شد و بیت کوین از حساب شما به حساب کاربر مقابل واریز می شود .به همین سادگی می توانید نسبت به انجام معاملات در فرهادمارکت اقدام نماید.

ب) مشکل دیگر کاربران درخواست انجام معاملات انجام معاملات سریع می باشد. همانطور که مستحضر هستید بسیاری از کاربران قصد خرید و فروش ارزدیجیتال خود را با سرعت بالا دارند. ما برای این منظور قسمت تبادل سریع فرهادمارکت را در نظر گرفته ایم. شما می توانید با سرعت بیشتر رمز ارزهای خودتان را به فروش برسانید و یا نسبت به خرید اقدام نمایید و در انتظار کاربران در جهت خرید و فروش نباشید. خلاصه ما اینجا تمام تلاش خودمان را به کار میبریم که شما سود بیشتری نصیبتان شود حتما می پرسید در راه خیر این کار را انجام میدید؟ نخیر. در بندهای ذیل برای شما توضیح کافی خواهیم داد.

راهکار های فرهادمارکت

راه حل فرهادمارکت چیست؟

ج) ما همه تلاش خود را برای افزایش سود بیشتر شما به کار خواهیم برد. به همین سادگی. وقتی شما می توانید رمز ارزهای خود را با قیمت دلخواه به فروش برسانید در واقع سود کاربر افزایش میابد.  برای مثال شما نسبت به تجزیه و تحلیل بازار اقدام می نمایید و درجهت فروش رمز ارزهای خود تصمیم گیری می نماید و قصد فروش آن را با یک قیمت مناسب دارید. سفارش خود را به ثبت می رسانید و کاربران دیگر در جهت خرید رمز ارز های شما با قیمت پیشنهادی شما اقدام خواهند نمود و در یک جمله؛ نظر ما این است که شما سود بیشتری حاصل نمائید.

معامله گران حرفه ایی بازار همیشه نگران این موضوع می باشند که با بیشترین قیمت ممکن و یا با قیمت دلخواه خود معاملاتشان را انجام بدهند. ما بستری برای شما معامله گران عزیز فراهم نموده ایم. هنگامی که شما تصمیم به خرید بیت کوین داشته باشید و طبق تحلیل بر قیمت خاصی متمرکز خواهید بود  سفارش خود را بر روی قیمت مورد نظرتان تنظیم و در انتظار تایید سفارش توسط کاربران دیگر باشید. البته ذکر این نکته خالی از لطف نمی باشد که قیمت می بایست در بازه بازار باشد تا سفارش شما توسط کاربران دیگر پذیرفته شود. لذا در بستر پلتفرم معاملاتی فرهادمارکت همواره و در هر ساعت از شبانه روز می توانید نسبت به خرید و فروش ارزهای دیجیتال خود اقدام نمایید.

اعتماد به مجموعه فرهادمارکت

اعتماد به فرهادمارکت

فرهادمارکت یک استارتاپ با حدود ۴ سال سابقه فعالیت درخشان و کم نظیر می باشد. البته اعضای فرهادمارکت با بیش از ۱۵ سال سابقه در بازارهای ارزهای دیجیتال از افراد سرشناس در این زمینه می باشند. ما در این چهارسال که سه سال آن در حال پیاده سازی و آماده سازی و مطالعه در زمینه بلاک چین بوده ایم و سپس محصول نهایی را در جهت استفاده کاربران در اختیار آنان قرارداده ایم. ما سعی کرده ایم بستری مطمئن و کم خطر را برای استفاده از کریپتوکارنسی ها در فرهادمارکت فراهم نمائیم.

ویژگی های شرکت فرهاد مارکت

 • اولین پلتفرم معاملاتی ۲۴ ساعته در ایران
 • اولین پلتفرم پیاده سازی شده در استاندارد بازارهای معاملاتی جهانی
 • تضمین امنیت معاملات توسط مجموعه فرهادمارکت
 • اولین پیاده سازی احراز هویت سریع در سطح کشور متصل به سامانه های کشور
 • اولین ارائه دهنده مرکز تبادل OTC در کنار P2P
 • پیاده سازی پلتفرم معاملاتی فرهادمارکت در نسخه های وب، اندروید، آی او اس، وب اپلیکیشن
 • برخورداری از بالاترین ضرایب استانداردهای جهانی در پلتفرم فرهادمارکت
 • حضور ۱۵ ساله سابقه فعالیت مدیران مجموعه فرهادمارکت در بازارهای ارزهای دیجیتال و افراد مطرح و صاحب نظر در این حوزه
 • وجود دفتر فیزیکی و تلفن ثابت در جهت پشتیبانی مشتریان محترم
 • هسته شکل گیری فرهادمارکت پس از سه استارتاپ موفق توسط اعضای فرهادمارکت پایه گذاری شده است.
 • آورده علمی فرهادمارکت بیش از ۴ سال تحقیق و توسعه در بستر علمی بلاک چین بوده است.
 • توسعه کسب و کار مجموعه هایی مشابه فرهادمارکت در ۱۵ سال گذشته توسط بنیانگذاران این مجموعه پایه ریزی شده است.
 • تیم فرهادمارکت در حال رشد و بهبود می باشد، لذا همواره سعی بر این داریم تا بتوانیم با بهبودهای متنوع نظر مخاطبان را به خود هرچه بیشتر جلب نماییم.
 • وجود تیم های تخصصی بلاک چین، امنیت، پایگاه داده، توسعه کسب و کار و هوش تجاری
 • پیاده سازی بستر امن بلاک چین ده رمزارز اول جهان
 • واریز و برداشت به صورت آنلاین
 • و ….

از اینکه وقت خود را صرف مطالعه مطالب فوق نموده اید تقدیر و تشکر می کنیم و منتظر سوالات ارزنده و راه گشای شما کاربران گرامی می باشیم.

۰ (۰ امتیاز)

۶ نظر

 1. اصغرمیرزایی

  سلام .ببخشید من میخوام حساب لایو باینری رو شارژ کنم کیف پول کوینومی هم دارم.میشه راهنماییم کنید لطفا

  • مدیر فرهادمارکت

   با سلام اقای میرزایی عزیز

   به صورت کلی ما خرید و فروش کریپتو کارنسی را ارائه میکنیم. در صورتیکه میخواهید ارزی خاصی را بخرید ابتدا باید ثبت نام نمایید و سپس نسبت به احراز هویت اقدام مقتضی را انجام دهید. طبیعتا در این میان ما همراه شما هستیم و هر سوالی داشته باشید با شما خواهیم بود.

   بعد از احراز هویت میبایست نسبه به خریدبیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال اقدام لازم را انجام دهید.

   ا زتماس شما سپاس گزاریم.

 2. احسان

  سلام وقت بخیر
  شما ارز کاردانو هم فروش دارید؟

 3. Salar

  سلام دوستی به سن قانونی نرسیده از من میخواهد به اسم خودم احراز هویت کنم و من کارهای خرید و فروش را برایش انجام دادم ایا برای من مشکلی پیش نخواهد امد؟

  • مدیر فرهادمارکت

   باسلام
   تمامی مسئولیت های قانونی و حقوقی فقط بر عهده صاحب حساب کاربری بوده و فرهادمارکت صاحب حساب را مخاطب خود میشناشد.. هرگونه تعامل صاحب حساب با افراد ثالث ارتباطی با فرهادمارکت نخواهد داشت.

   موفق باشید

ارسال نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری با * مشخص شده‌اند.

ممکن بخواهید از تگ یا ویژگی های HTML در متن خود استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>