فرهادمارکت چیست؟

فرهادمارکت چیست؟

فهرست مطالب

پیش گفتار

با درود فراوان به کاربران و بازدید کنندگان محترم

امید داریم که در این چند سطر توانسته باشیم به برخی از پرسش‌های شما سروران گرامی پاسخ لازم داده باشیم.

در ابتدا درخواست میشود در صورت بروز هر گونه سوال کمی با دقت و با حوصله سوالات متداول را حتما مطالعه نموده تا ما بتوانیم به نحو احسن مشکلات مکرر کاربران عزیز را بررسی و پاسخ لازم را به حضورتان ارائه نماییم.

احتمالا برایتان این سوال پیش آمده که فرهادمارکت چه خدماتی ارائه می دهد؟ و چه کمکی به ما می نماید؟ چه طور به فرهادمارکت اعتماد نمائیم؟ چرا باید اعتماد نمائیم و مدارک هویتی خود را به فرهادمارکت  ارائه دهیم؟

قصد ما در این نوشتار معرفی کارکرد فرهادمارکت می باشد و اینکه چه مشکلی را توانسته مرتفع نماید. تلاش کرده ایم که این مطالب را به صورت پرسش و پاسخ بیان نمائیم تا اگر شما هم سوالی داشته باشید برایمان در ذیل همین پست در قسمت سوالات ارسال نمایید تا در صورتیکه برای دیگران هم کاربردی داشته باشد به مطالب اضافه گردد.

فرهادمارکت چیست؟

به منظور شناخت کاربرد فرهادمارکت در زندگی شما ابتدا میبایست با مقوله رمزارزها آشنایی لازم را کسب نمایید. به منظور کسب دانش بیشتر در زمینه رمز ارزها لطفا نوشتار بیت کوین چیست؟  را مطالعه نمایید. در این جا فرض بر این است که خواننده محترم با موضوع رمزارزها آشنایی لازم را دارد و تنها قصد ما نگاهی بر مجموعه فرهادمارکت خواهد بود.


در صورتیکه آشنایی کامل  با موضوع ذکر شده ندارید خواهشمندیم ابتدا اینجا را مطالعه نمایید.

 

نکته: اگر با اصطلاحات فوق آشنایی کامل ندارید با یک جستجوی ساده و به راحتی می توانید به مطالب متنوعی در این زمینه‌ها دسترسی پیدا نمائید. ما هم سعی می کنیم در آموزش‌های بعدی این موضوعات را در وبلاگ سایت اضافه نمائیم.

فرهادمارکت بازار خرید و فروش آنلاین رمز ارزهاست. در سرتاسر دنیا برای اینکه افراد بتوانند مستقیما خودشان با یکدیگر دادو ستد داشته باشند و نقش واسطه‌ها از میان برداشته شود پلتفرم‌های ارایه خدمات یا بازارهای مبادله کاربر با کاربر ارایه گردیده است.

در این مدل بازارها چه اتفاقی پیش خواهد آمد؟ کاربرها معاملاتشان را مستقیما با همدیگر انجام می دهند و در نتیجه هزینه‌های طرفین(خریدار و فروشنده) کاهش پیدا خواهد نمود؛ در واقع یک عرضه و تقاضا بدون واسطه در بازار برای انجام معاملات شکل میگیرد و طرفین بر یک مبلغ و یک میزان فروش با هم به توافق خواهند رسید. این سرویس توسط صرافی های آنلاین دنیا ارایه شده بود اما در ایران چند سالی است جای خالی آن احساس می شود. (البته در ذیل برای شما توضیح خواهیم داد که چند سال قبل این سرویس با کمی تفاوت برای اولین بار توسط مجموعه های داخلی برای کاربران ارایه گردیده است.)

آیا کاربری هستید که قصد فروش بیت کوین خود را دارید؟

الف: )  بیایید فرض نماییم شما مقداری بیت کوین (یا هر رمز ارز دیگری) داشته باشید و در نظر دارید آن را با قیمت مورد نظرتان به فروش برسانید، باید چه کاری را انجام دهید؟ بیت کوین را دست گرفته و نزد خریدار برده و پیشنهاد فروش بدهید که من تصمیم دارم بیت کوین خود را به شما بفروشم در این مبادله خریدار قیمت را معین خواهد نمود و شما میبایست بیت کوین را با قیمت ارائه شده به خریدار به فروش برسانید. ولی ما بستر انجام معاملات بهتری را برای شما فراهم نموده اییم . شما این امکان را خواهید داشت بیت کوین خود را با قیمت دلخواه (طبیعتا قیمت متعادل بازار) برای فروش قرار دهید و در صورتی که قیمت شما جذاب باشد یک کاربر دیگر که در حساب خود ریال دارد اعلام آمادگی جهت خرید می نماید و ریال از حساب کاربر دوم به حساب شما واریز خواهد شد و بیت کوین از حساب شما به حساب کاربر مقابل واریز می شود .به همین سادگی میتوانید نسبت به انجام معاملات در فرهادمارکت اقدام نماید.

ب: ) مشکل دیگر کاربران درخواست انجام معاملات انجام معاملات سریع میباشد. همانطور که مستحضر هستید بسیاری از کاربران قصد خرید و فروش ارزدیجیتال خود را با سرعت بالا دارند. ما برای این منظور قسمت تبادل سریع فرهادمارکت را در نظر گرفته ایم . شما میتوانید با سرعت بیشتر رمز ارزهای خودتان را به فروش برسانید ویا نسبت به خرید اقدام نمایید و در انتظار کاربران در جهت خرید وفروش نباشید. خلاصه ما اینجا تمام تلاش خودمان را به کار میبریم که شما سود بیشتری نصیبتان شود حتما میپرسید در راه خیر این کار را انجام میدید؟نخیر. در بندهای ذیل برای شما توضیح کافی خواهیم داد.

راهکارهای فرهادمارکت

راه حل فرهادمارکت چیست؟

ج) ما همه تلاش خود را برای افزایش سود بیشتر شما به کار خواهیم بست. به همین سادگی. وقتی شما می توانید رمز ارزهای خود را با قیمت دلخواه به فروش برسانید در واقع سود کاربرافزایش میابد.  برای مثال شما نسبت به تجزیه و تحلیل بازار اقدام می نمایید و درجهت فروش رمز ارزهای خود تصمیم گیری می نماید و قصد فروش آنرا با یک قیمت مناسب دارید. سفارش خود را به ثبت می رسانید و کاربران دیگر در جهت خرید رمز ارزهای شما با قیمت پیشنهادی شما اقدام خواهند نمود و در یک جمله؛ نظر ما این است که شما سود بیشتری حاصل نمائید.

معامله گران حرفه ایی بازار همیشه نگران این موضوع می باشند که با بیشترین قیمت ممکن و یا با قیمت دلخواه خود معاملاتشان را انجام بدهند. ما بستری برای شما معامله گران عزیز فراهم نموده ایم. هنگامی که شما تصمیم به خرید بیت کوین داشته باشید و طبق تحلیل بر قیمت خاصی متمرکز خواهید بود  سفارش خود را بر روی قیمت مورد نظرتان تنظیم و در انتظار تایید سفارش توسط کاربران دیگر باشید. البته ذکر این نکته خالی از لطف نمی باشد که قیمت میبایست در بازه بازار باشد تا سفارش شما توسط کاربران دیگر پذیرفته شود. لذا در بستر پلتفرم معاملاتی فرهادمارکت همواره و در هر ساعت از شبانه روز میتوانید نسبت به خرید و فروش ارزهای دیجیتال خود اقدام نمایید.

اعتماد به مجموعه فرهادمارکت

اعتماد به فرهادمارکت

فرهادمارکت یک استارتاپ با حدود ۴ سال سابقه فعالیت درخشان و کم نظیر میباشد. البته اعضای فرهادمارکت با بیش از ۱۵ سال سابقه در بازارهای ارزهای دیجیتال از افراد سرشناس در این زمینه میباشند. ما در این چهارسال که سه سال آن در حال پیاده سازی و آماده سازی و مطالعه در زمینه بلاک چین بوده اییم و سپس محصول نهایی را در جهت استفاده کاربران در اختیار آنان قرارداده یم.ما سعی کرده ایم بستری مطمئن و کم خطر را برای استفاده از کریپتو کارنسی ها در فرهادمارکت فراهم نمائیم

ویژگی ها

 • اولین پلتفرم معاملاتی ۲۴ ساعته در ایران
 • اولین پلتفرم پیاده سازی شده در استاندارد بازارهای معاملاتی جهانی
 • تضمین امنیت معاملات توسط مجموعه فرهادمارکت
 • اولین پیاده سازی احراز هویت سریع در سطح کشور متصل به سامانه های کشور
 • اولین ارائه دهنده مرکز تبادل OTC در کنار P2P
 • پیاده سازی پلتفرم معاملاتی فرهادمارکت در نسخه های وب؛ اندروید؛ آی او اس؛ وب اپلیکیشن
 • برخورداری از بالاترین ضرایب استانداردهای جهانی در پلتفرم فرهادمارکت
 • حضور ۱۵ ساله سابقه فعالیت مدیران مجموعه فرهادمارکت در بازارهای ارزهای دیجیتال و افراد مطرح و صاحب نظر در این حوزه
 • وجود دفتر فیزیکی و تلفن ثابت در جهت پشتیبانی مشتریان محترم
 • هسته شکل گیری فرهادمارکت پس از سه استارتاپ موفق توسط اعضای فرهادمارکت پایه گذاری شده است.
 • آورده علمی فرهادمارکت بیش از ۴ سال تحقیق و توسعه در بستر علمی بلاک چین بوده است.
 • توسعه کسب و کار مجموعه هایی مشابه فرهادمارکت در ۱۵ سال گذشته توسط بنیانگذاران این مجموعه پایه ریزی شده است.
 • تیم فرهادمارکت در حال رشد و بهبود می باشد لذا همواره سعی بر این داریم تا بتوانیم با بهبودهای متنوع نظر مخاطبان را به خود هرچه بیشتر جلب نماییم.
 • وجود تیم های تخصصی بلاک چین، امنیت، پایگاه داده، توسعه کسب و کار و هوش تجاری
 • پیاده سازی بستر امن بلاک چین ده رمزارز اول جهان
 • واریز و برداشت به صورت آنلاین
 • و ….

از اینکه وقت خود را صرف مطالعه مطالب فوق نموده اید تقدیر و تشکر میشود و منتظر سوالات ارزنده و راه گشای شما کاربران گرامی میباشیم.

۴ نظر

 1. Avatar

  اصغرمیرزایی

  سلام .ببخشید من میخوام حساب لایو باینری رو شارژ کنم کیف پول کوینومی هم دارم.میشه راهنماییم کنید لطفا

  • مدیر فرهادمارکت

   مدیر فرهادمارکت

   با سلام اقای میرزایی عزیز

   به صورت کلی ما خرید و فروش کریپتو کارنسی را ارائه میکنیم. در صورتیکه میخواهید ارزی خاصی را بخرید ابتدا باید ثبت نام نمایید و سپس نسبت به احراز هویت اقدام مقتضی را انجام دهید. طبیعتا در این میان ما همراه شما هستیم و هر سوالی داشته باشید با شما خواهیم بود.

   بعد از احراز هویت میبایست نسبه به خریدبیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال اقدام لازم را انجام دهید.

   ا زتماس شما سپاس گزاریم.

 2. Avatar

  احسان

  سلام وقت بخیر
  شما ارز کاردانو هم فروش دارید؟

ارسال نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری با * مشخص شده‌اند.

ممکن بخواهید از تگ یا ویژگی های HTML در متن خود استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>