کسب درآمد با معرفی دوستان| فرهادمارکت

۲۵درصد از سود فرهادمارکت برای شما
درآمد ثابت و پایدار امکان برداشت بدون محدودیت دریافت هدیه ویژه با افزودن تعداد بالا

با معرفی فرهادمارکت به دوستان و آشنایان از سود کارمزد معاملات آنان کسب درآمد نمایید. 

قسمت دعوت از دوستان و آشنایان در فرهادمارکت پیاده سازی شده است و کاربران میتوانند با معرفی فرهادمارکت به کلیه افرادی که میشناسند در ۲۵ درصد از کارمزد معاملات آنان شریک شوند.

بدین منظور لازم است پس از ورود به حساب کاربری با انتخاب گزینه دعوت از دوستان در منوی مطابق شکل زیر اقدام نمایید.

نکته: گزینه دعودت از دوستان در دو نسخه موبایل و وب فعال می باشد و شما می توانید کد و لینک را از هر دو نسخه دریافت نمایید.

دعوت از دوستان

پس از انتخاب دو راه به منظور ارائه کد به دوستان برای شما وجود دارد.

 

 راه اول: شما می توانید با ارائه لینک دعوت خود به کاربرانی که قصد ثبت نام در فرهادمارکت را دارند و ثبت آن ها با لینک شما؛ آنان را به زیر مجموعه خود فرابخوانید و در کارمزد معاملات آنان شریک شوید.

  راه دوم: با قرار دادن کد دعوت به دوستان خود آنان در هنگام ثبت نام کد شما را وارد می نمایند و در زیر مجموعه کاربران شما قرار خواهند گرفت و بعد از انجام هر معامله شما در کارمزد آنان شریک خواهید بود. 

در نسخه اندروید نیز دقیقا به همین روش میتوانید نسبت به دریافت کد اقدام نمایید. تنها اطلاعات دریافت سود شما در نسخه وب قابل نمایش می باشد.

۵ (۱ امتیاز)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>