سیاست حریم خصوصی

سیاست وضع شده توسط فرهادمارکت

 • حفظ و نگه داری اطلاعات هویتی شما بر عهده فرهاد مارکت می باشد .
 • سایت فرهاد مارکت صرفا اطلاعات لازم برای تکمیل سفارش را از کاربر دریافت می کند و خدمات آن خرید و فروش بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال است. این سایت برای کاربران ایرانی زیر نظر قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. اطلاعات کابران به هیچ وجه به شخص ثالث ارائه نخواهند شد مگر با حکم قضایی یا نامه ی رسمی پلیس محترم فتای جمهوری اسلامی
 • کاربر ایرانی سایت فرهاد مارکت اطلاع دارد که خرید و فروش وی تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران است و می پذیرد که اطلاعات خرید و فروش وی در یک پایگاه داده ی امن نگهداری گردد.
 • ما اطلاعات مربوط به هر خرید و فروش و هر کاربر را به طور جداگانه برای حسابرسی نگهداری می کنیم. کاربر نیز به اطلاعات تاریخی خرید و فروش خود در سایت ما دسترسی خواهد داشت به شرط اینکه هنگام سفارش در سایت لاگین کرده باشد. این اطلاعات به هیچ عنوان به شخص ثالث ارائه نخواهند شد مگر با حکم قضایی و جهت جلوگیری از مقاصد جنایی و خلافکارانه از قبیل پول شویی. خرید و فروش ارزهای دیجیتال در ایران منعی ندارد و چون هر خرید و فروش دیگری در چهارچوب قوانین کشوری و شرعی آزاد می باشد. کاربر خود مسئول نحوه ی استفاده از محصول خریداری شده خواهد بود و فرهادمارکت هیچ گونه مسئولیتی را در قبال نحوه ی خرج کرد ارز الکترونیکی خریداری شده توسط کاربر نمی پذیرد.
 • هر گونه تغییر در قوانین و مقررات سایت و در حریم خصوصی از همین صفحه تغییر خواهد کرد و کاربر می پذیرد که تغییرات را قبل از خرید مطالعه نموده است .

کدام یک از اطلاعات شخصی را جمع آوری می کنیم و چرا؟

دیدگاه ‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌ نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه استفاده می شود.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در سایت automattic قابل مشاهده است. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

رسانه

اگر تصاویر را به وب سایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

فرم‌ های تماس

کوکی‌ ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. این ها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌ شده از دیگر وب ‌سایت ‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدیوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت ‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وب سایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وب سایت وارد شده باشید.

تجزیه و تحلیل

اطلاعات شما را تا چه زمانی محفوظ داریم؟

اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده ‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

کجا داده‌های شما را ارسال می‌کنیم

دیدگاه‌ های بازدید کننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند.

 • اطلاعات تماس شما
 • اطلاعات اضافی
 • چگونه از اطلاعات شما حفاظت می‌کنیم
 • چه رویه‌های نقض اطلاعات در حال حاضر وجود دارد
 • چه چیز جدیدی از داده‌ها دریافت می‌کنیم
 • تصمیم گیری خودکار و / یا پروفایل ما با داده‌های کاربر انجام می‌شود
 • الزامات افشای قانونی صنعت