تحلیل قیمت بیت کوین و قیمت اتریوم| تهیه شده در تیم تحلیل فرهادمارکت

تحلیل بازار
زمان مطالعه ۳ دقیقه

گزارش بازار: قسمت اول

معاملات رمزارزها یک خرید و فروش پر ریسک محسوب میگردد. صرف نظر از تحلیل های ارائه شده ذیل؛ این ها تنها نظرات تیم تحلیل فرهادمارکت می باشد و قطعا امکان دارد خطایی در آن دیده شود. لذا صرفا سعی میشود نقشه راه نمایش داده شود و در انجام معامله خودتان با تصمیم و با دقت عمل نمایید.

بررسی و تحلیل قیمت بیت کوین در تیم تحلیل فرهادمارکت

بیت کوین یا ملکه سکه ها در هفته های اخیر غوغایی خاص به پا کرده است. افزایش قیمت بیت کوین در هفته های گذشته و شکستن سقف سال ۲۰۱۷ که به صورت قدرتمند شکسته شد نوید صعود در قیمت های بالاتر را فراهم آورده است. تیم تحلیل و معامله فرهادمارکت با شکستن سقف مقاومتی بیت کوین افزایش نوید قیمت بیت کوین را داده بود ولی سرعت رشد بالای آن حیرت انگیز توصیف شد.

در ذیل سعی میکنیم تا باهم نسبت به بررسی بازار بپردازیم.

بررسی قیمت بیت کوین در دوره زمانی هفتگی

تحلیل هفتگی بیت کوین

بیت کوین در تایم فریم هفتگی با مقاوت قدرتمند روانی وتکنیکال ۴۰۰۰۰ هزار دلار دسته و پنجه نرم میکند و با برخورد به آن در زمان ارایه تحلیل عقب نشینی داشته است. همانطور که مشاهده میگردد با بررسی کندل ها در حال حاضر برگشت محسوسی احساس نشده است و تنها با برخورد با مقاومت روانی یک برگشت داشته است. و امکان درجه صعود همچنان محتمل میباشد.

بررسی قیمت بیت کوین در دوره زمانی روزانه

تحلیل قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین در دوره زمانی روزانه دارای خطوط حمایتی است که در شکل به نمایش گذاشته است. در صورت نزول بیت کوین اولین حمایت آن سقف کانال شکسته شده می باشد.

کاربران فرهادمارکت این امکان را خواهند داشت در هر ساعت از شبانه روز نسبت به خرید بیت کوین اقدام نمایند. رمزارزها در فرهادمارکت در دوبخش ریال و تتر میباشد و شما میتوانید با ثبت نام در فرهادمارکت در هر ساعت از شبانه روز نسبت به خرید و فروش اقدام نمایید.

بررسی قیمت بیت کوین در دوره زمانی ۴ ساعته

قیمت بیت کوین ۴ ساعته

هرچه به تحلیل در تایم های پایین تر میرسیم با نوسانات بیشتری در بیت کوین مواجه میشیم و تعداد خطوط حمایت مشخص تر میباشد در حال حاضر قیمت های حمایتی در خط رسم شده است و بادرجه اولویت در هر ریزش امکان حمایت معین می باشد.

 

کاربران فرهادمارکت در هر چهارچوب زمانی و به صورت ۲۴ ساعته امکان انجام معاملات در فرهادمارکت را خواهند داشت.

بررسی و تحلیل قیمت اتریوم در تیم تحلیل فرهادمارکت

اتریوم دومین رمزارز جهان با نماد ETH در هفته های گذشته بعد از ماه ها انتظار در جهت رشد اقدام به یک صعود هیجان انگیز نمود و قیمت آن برای اولین بار بعد از سه سال از مرز ۱۰۰۰هزار دلار عبور کرد. این صعود باعث شد تا تحلیل گران بر این باور باشند که فصل آلت کوین ها فرا رسیده است و میتوانند به آینده آلت کوین در کوتاه مدت امیدواری بیشتری داشته باشند.

بررسی قیمت اتریوم در دوره زمانی هفتگی

تحلیل قیمت هفتگی اتریوم

همانطور که در عکس فوق مشاهده میکنید قیمت اتریوم در تایم فریم هفتگی دارای یک مقاومت مهم در ۱۳۰۰-۱۴۰۰ میباشد که در این تایم یک بار به این ناحیه مقاومت داخل شده است. و بعد از آن نسبت به ناحیه مقاومت واکنش نشان داده است و عقب نشینی کرده است.

بررسی قیمت اتریوم در دوره زمانی روزانه

تایم فریم روزانه

در تایم فریم روزانه با خروج از کانال موازی امکان پول بک تا خط حمایت اول میباشد و یا در ادامه مسیر به منظور افزایش قیمت در کانال ۱۳۰۰-۱۴۰۰ میتواند حرکتی را شروع نماید.
ضمنا باید توجه داشت در تایم فریم های پایین تر واگرایی مشهود وجود ندارد لذا امکان صعود نیز محیا تر میباشد.

در نهایت خوشحال خواهیم شد نظرات شما را نیز در این باره بدانیم و با هم بتوانیم نظرات را به اشتراک بگذاریم. شما میتوانید در ذیل پست نظرات خود را درج نمایید.

۵ (۲ امتیاز)
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments