فرهادمارکت چیست ؟

در فرهادمارکت ارزهای دیجیتال را خریداری کنید؛ در فرهادمارکت ارزهای دیجیتال را به فروش برسانید؛ در فرهادمارکت ارزهای دیجیتال را به یکدیگر تبدیل کنید...

Main-Page-01

تمام آن چیزی که برای یک معامله امن رمز ارزها نیاز دارید

در فرهادمارکت می توانید با خیال راحت علاوه بر خرید و فروش سریع ارزهای دیجیتال و تبدیل آنها به یکدیگر، دارایی های خود را در کیف پول امن خود نگهداری کنید. در اپلیکیشن فرهادمارکت این امکان را دارید که در هر کجا بدون نیاز به دسترسی به رایانه به معامله بپردازید.

طراحی شده برای معامله گران

با استفاده از ابزارهای تعبیه شده در اپلیکیشن، تریدرهای حرفه ای قادر خواهند بود نسبت به انجام معامله های حرفه ای اقدام نمایند. بازارهای ارزهای رمزنگاری شده بیتکوین، لایت کوین، بیت کوین کش به سهولت در دسترس تمامی افراد قرار داشته و نوسانات آن به لحظه قابل مشاهده می باشد.

اپلیکیشن اندروید فرهادمارکت

زیرساخت سریع و مطمئن

تجربه ما در بلاک چین ایجاد بستری ایمن، ساده، در دسترس، با تنوع ارزهای رمزنگاری شده بالا جهت انجام هرگونه معامله را در اختیار معامله گران قرار خواهد داد.

کیف پول ارزدیجیتال

پشتیبانی کارآمد

پشتیبانی فرهادمارکت به صورت آنلاین، از طریق سیستم پشتیبانی، تلفن و ایمیل پاسخگوی تمامی درخواست های پشتیبانی شما خواهند بود. با خیال راحت در هر زمانی قادر به برقراری ارتباط با ما خواهید بود.

سرعت در انجام معاملات

در صورتیکه درخواست های ارایه شده به قیمت های مارکت جهانی نزدیکتر باشد معاملات شما با سرعت انجام خواهد شد. در غیر این صورت شما می توانید با ارایه قیمت دلخواه جهت انجام معامله صبوری کنید.

امکانات فرهادمارکت

قابلیت ها و امکانات دیگر فرهادمارکت

معاملات در کلاس جهانی

امکان انجام معاملات با قیمت جهانی و در کلاس جهانی را خواهید داشت. عمق بازار روز به روز در حال افزایش و گسترش بیشتر می باشد.

کاربری آسان

رابط کاربری طراحی شده، انجام معاملات سریع و حرفه ای را در سریعترین زمان ممکن برای تریدرهای حرفه ای فراهم می کند تا هر لحظه به این بازار دسترسی داشته باشند.

امنیت

ارایه بستر یک کیف پول امن که دارایی های دیجیتال شما را از خطر هک، تحریم و دزدی حفظ خواهد کرد.

جزییات صفحه بیت کوین

در دسترس بودن انجام معاملات

در هر کجا و در هر زمان امکان انجام معامله خود را خواهید داشت، کافیست به اینترنت دسترسی داشته باشید.

کارمزد پایین

انجام معامله در تعداد بالا کارمزد پایین را می‌طلبد تا هزینه معامله‌گر کاهش پیدا کند. فرهادمارکت سعی کرده است که کامزدها را در پایین ترین سطح خود نگه دارد.

پشتیبانی از چند کیف پول

اقبال کاربران به دارایی های دیجیتال گوناگون و لزوم نگهداری مطمئن آنها باعث شده است که کیف پول های متفاوتی را برای این منظور در اپلیکیشن در نظر بگیریم.

من فکر می کنم این یک سفر هیجان انگیز اجباری است اما دولت ها می خواهند که بر حریم آن تسلط داشته باشند. بیت کوین هیجان انگیز است، زیرا نشان می دهد چقدر ساده و راحت است. بیت کوین بهتر از ارزهای سنتی است، زیرا شما مجبور نیستید که به صورت فیزیکی آن را حمل کنید و البته، برای معاملات بزرگ، پول فیزیکی بسیار آزاردهنده خواهد بود.

بیل گیتس
بیل گیتس
بنیانگذار مایکروسافت

تمام نیازمندیهای یک اکسچنج حرفه ای را یکجا فراهم کرده اییم!

کار با فرهادمارکت را شروع کنید!