دانلود اپلیکیشن اندروید فرهادمارکت

دانلود اپلیکیشن اندروید فرهادمارکت

آموزش دانلود اپلیکیشن فرهادمارکت

اپلیکیشن اندروید فرهادمارکت به کاربرانی که دارای گوشی اندروید می باشند کمک میکند تا بتوانند سریعتر و راحتتر به انجام معاملات اقدام نمایند. با در نظر داشتن اینکه کاربران نیاز به استفاده آنلاین از فرهادمارکت را دارند این ابزار در جهت استفاده کاربران در دسترس قرار گرفته است.

امکانات اپلیکیشن اندروید فرهادمارکت

  • ثبت نام و احراز هویت در فرهادمارکت
  • استفاده اختصاصی از کیف پول بیت کوین؛ کیف پول اتریوم؛ کیف پول تتر؛ کیف پول لایت کوین؛ کیف پول بیت کوین کش؛ کیف پول ترون؛ کیف پول چین لینک؛ کیف پول کاردانو؛ کیف پول ریپل
  • امکان خرید فروش در بازارهای معاملاتی پلتفرم فرهادمارکت
  • امکان تبدیل دارایی ها
  • امکان استفاده از گزینه دعوت از دوستان و کسب درآمد
  • استفاده از تیکت های پشتیبانی
  •  و ده ها امکانات دیگر
دانلود اپلیکیشن

دانلود اپلیکیشن خرید بیت کوین فرهادمارکت

در حال حاضر امکان نصب اپلیکیشن اندروید فرهادمارکت به دو طریق فراهم میباشد.

۱- نصب فرهادمارکت از طریق مارکت رسمی گوگل:

 به منظور نصب از طریق گوگل پلی میبایست ابتدا نام فرهادمارکت را در باکس جستجوی گوگل پلی سرچ نمایید و سپس دکمه نصب را انتخاب کنید. ضمنا میتوانید از طریق لینک زیر مستقیما به گوگل پلی رفته و نسبت به نصب اپلیکیشن اقدام نمایید.

۲- نصب فرهادمارکت از طریق مارکت رسمی کافه بازار

به منظور نصب فرهادمارکت از طریق کافه بازار میتوانید با جستجوی نام فرهادمارکت در کافه بازار نسبت به نصب برنامه اقدام نمایید. ضمنا شما میتوانید از طریق لینک زیر به صفحه فرهادمارکت در کافه بازار هدایت شوید.

در پایان خوشحال خواهیم شد که نظرات خود را با ما در میان گذاشته و بتوانیم در بروزرسانی‌های آتی، سرویس‌های بهتری را برای شما همراهان عزیز به ارمغان بیاوریم.
می توانید نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را در ذیل همین صفحه به صورت کامنت اعلام نموده تا همکاران در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی اقدام نمایند.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments