قیمت بیت کوین مجددا افزایش یافت| فرهادمارکت

بیت کوین
زمان مطالعه ۲ دقیقه

افزایش همزمان قیمت بیت کوین و قیمت اتریوم

فقط چند ساعت بعد از رسیدن اتریوم به بالای ۱۵۰۰ دلار، خریداران بزرگ بیت­ کوین  قیمت این رمزارز را از یک سطح مقاومت کلیدی عبور دادند. 

با توجه به اینکه افزایش فعالیت در بازار مشتقات، سیگنال­ های روشنی حاکی از نگرش مثبت معامله ­گران به بازار صعودی بلندمدت بزرگ­ترین آلت کوین (از نظر سرمایه بازار) ارسال کرد و قیمت اتریوم در دوم فوریه قله جدیدی را در رقم ۱۵۵۵ دلار تجربه کرد.

قیمت بیت­ کوین نیز یک جهش صعودی را تجربه کرد و توانست از مقاومت ۳۵هزار دلار عبور کند. این رمزارز در حال حاضر به قیمت ۳۸۰۰۰ دلار معامله می­شود.

علل افزایش قیمت

شخصیت­ های برجسته کسب و کار نظیر ایلان ماسک، مایک سیلور و مارک کوبان همچنان در حال درگیر نگه داشتن ذهن جامعه با مباحث مرتبط با مزایای فناوری بلاک­ چین و امور مالی غیرمتمرکز هستند. کوبان در اشاره به گروه رِدیت گفت:

در آینده، بازارهای سهام در بستر بلاک چین قرار خواهند گرفت.

کوبان
ایلان ماسک

در حال حاضر سکه USDC با بلاک­چین استلار ادغام شده است. این موضوع باعث شده تا امکان معامله استیبل­ کوین­  در شبکه استلار فراهم شود و بخشی از بار شبکه شلوغ و پرترافیک اتریوم از این طریق کاسته شود.

رشد سریع قیمت اتریوم و قیمت بیت کوین باعث افزایش خوش­بینی در این بخش شده و موجبات عملکرد قیمتی قدرتمند آلت کوین­های زیادی را فراهم آورده است. قیمت لایت­ کوین۱۳% رشد کرد و این رمزارز اکنون به قیمت ۱۵۳٫۵ دلار معامله می­شود؛ این در حالی است که میکر و سولانا پا را فراتر گذاشته و حدود ۱۵% رشد کردند.

مجموع سرمایه موجود در بازار رمزارزها به رقم ۱٫۰۹ تریلیون دلار رسیده و بیت کوین با ۶۲٫۳% همچنان به پیشتازی خود ادامه می­ دهد.

 

۰ (۰ امتیاز)
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments