افزایش قیمت بیت کوین تا سقف ۲۸ هزار دلار|فرهادمارکت

افزایش قیمت بیت کوین تا28000دلار
زمان مطالعه ۲ دقیقه

با صعود مجدد بیت‌کوین-تتر و ثبت سقف تاریخی جدید، دارندگان سالی بسیار پرسود را جشن می‌‌گیرند.

قیمت بیت‌کوین (BTC) یک بار دیگر در ۲۵ دسامبر سقف۲۸۰۰۰دلار را رد کرد و بازار برای کریسمس دوباره گاوی (کنایه از بازار صعودی) شد، و این برای خریداران نویدبخش آینده‎ی درخشانی است.

افزایش قیمت بیت کوین در سطوح جدید

طبق داده‌های کوین‌تلگراف، کوین ۳۶۰ و تریدینگ ویو نشانگر آن است که بیت‌کوین-تتر در روز کریسمس مکرراً با مقاومت ۲۴۰۰۰ دلاری دست و پنجه نرم می‌کنند.

بیت‌کوین، که در زمان انتشار سقف تاریخی جدید ۲۴۵۰۰ دلاری را در بیت‌استمپ ثبت کرده است، از تسلیم پیش‌آگهی بازار خرسی شدن سر باز می‌زند و به ثبت کف‌های ناشی از اقدام قانونی علیه ریپل بی‌اعتناست.

در زمان انتشار، بزرگترین رمزارز جهان با تشدید بی‌ثباتی‌ها در محدوده‌ی ۲۸۰۰۰نوسان می‌کند، و سقف تاریخی همچنان ۲۸۵۰۰دلار است.

از نظر عده‌ای، این حرکت از اواخر سال، یعنی در زمانی که بیت‌کوین غالباً آلت‌کوین‌ها را تحت سیطره‌ی خود قرار داده بود و پیش از آنکه در ژانویه احتمالاً وضعیت عکس بشود، پیش‌بینی شده بود.

فان دپاپ دیدگاهش را این طور جمع‌بندی می‌کند: «در دسامبر سال‌های گذشته، برتری بیت‌کوین به اوج خود می‌رسیده. هر سال همین‌طور بوده. احتمال اینکه امسال هم تکرار شود بسیار بالاست، به‌ویژه اگر گرایش فعلی آلت‌کوین‌ها را در نظر بگیریم که در سه‌ماهه‌ی اول ۲۰۲۱ گاوی خواهد بود.»

افزایش قیمت بیت کوین

آلت کوین ها تحت تاثیر دادگاه ریپل

با شروع تعطیلات، احتمالا خرید های بزرگتری نوسط شرکت های سرمایه گذاری صورت میگیرد و درنتیجه، احتمال تحلیل‌رفتن نقدینگی و افزایش مجدد عملکرد قیمت بیشتر می‎شود.

با این حال، طبق گزارش کوین‌تلگراف، مایکرواستراتجی، که بیش از ۷۰۰۰۰ بیت‌کوین دارایی دارد، فاش کرد که، بجای خرید یکجا، مکرراً در مبالغ کم خرید کرده است.

در عین حال، آلت‌کوین‌ها هم در روز کریسمس صعودی‌اند، چرا که اتریوم (ETH) مجدداً به ۷۰۰ دلار صعود کرده و ریپل (XRP)، که همین اواخر دچار افت ۶۰ درصدی ناشی از هراس از مرافعه‎ی حقوقی ریپل شده، دوباره به ۰.۳۵ دلار صعود کرده است.

۰ (۰ امتیاز)
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments