رونمایی از نسخه وب فرهاد مارکت

فرهادمارکت

فرهادمارکت برای کاربران خود پلتفرمی در بستر وب آماده سازی کرده است. کلیه امکانات فرهادمارکت علاوه بر اپلیکیشن اندروید در حال حاضر در بستر وب نیز در اختیار کاربران گرامی قرار گرفته است.

 

امکانات پلتفرم فرهادمارکت

1️⃣ خرید و فروش سریع: شما تنها با یک کلیک امکان خرید و فروش ارزهای رمزنگاری شده را خواهید داشت و بدون هیچ دغدغه ایی در هر لحظه می توانید نسبت به خرید و فروش اقدام نمایید.

2️⃣ بازار سادهخرید و فروش در مارکت ساده متناسب با کاربرانی در نظر گرفته شده است که نیاز به امکانات معامله‌ گر ندارند. در این مارکت به صورت ساده امکان سفارش گذاری و خرید ارزهای رمزنگاری شده برای کلیه کاربران فراهم میباشد.

3️⃣ بازار حرفه اییخرید و فروش در مارکت حرفه‌ایی جهت کاربرانی در نظر گرفته شده است که نیاز به امکانات معامله ‌گر حرفه ‌ایی دارند و ابزار متناسب برای آن دسته از معامله گران در نظر گرفته شده است. از ابزارهای تعبیه شده می توان به امکانات چارت؛ ابزارهای معامله ‌گری نظیر فیبوناچی، چنگال اندروز، خطوط ساده، نمودارهای الویت و … را اشاره کرد.

4️⃣ کیف پول: بلاک چین های اختصاصی فرهادمارکت متناسب با هر ارز در نظر گرفته شده است. لذا کیف پول‌های کاملا امن در فرهادمارکت برای کلیه کاربران به صورت اختصاصی فراهم گردیده است. این کیف پول‌ها در نسخه وب نیز در اختیار کاربران قرارداده شده است.

5️⃣ رمز یکبار مصرف: فعال سازی رمز یکبار مصرف باعث افزایش چشم‌ گیر امنیت حساب کاربری شما می شود. منوی رمز یک بار مصرف در نسخه وب نیز مدنظر قرار داده شده است.

6️⃣ پشتیبانی: امکان ایجاد و استفاده از بخش تیکتینگ در نسخه وب در نظر گرفته شده است. کاربران با استفاده از این گزینه می توانند جهت رفع هرگونه مشکل با ما در تماس باشند. در جهت بهبود هرگونه پیشنهادات و یا انتقادات نیز می توانید از این قسمت بهره بگیرید.

7️⃣ سطح بندی کاربران: یکی از امکانات بسیار مهم جهت کاربران کاهش کارمزد در معاملات تجاری میباشد. نظر به استفاده کاربران در مقیاس‌های متفاوت و درخواست کاربران مبنی بر تخفیف‌ های کارمزد؛ از این پس سطح بندی کاربران انجام خواهد پذیرفت. کاربران به میزان حجم معاملات خود در فرهاد مارکت سطح بندی خواهند شد. برای مشاهده سطح کاربری خود از منوی پروفایل امکان نحوه دسته بندی فراهم می باشد.

8️⃣ احراز هویت آسان: امکانات احراز هویت در نسخه وب بسیار آسان شده است و از کاربرانی که در نسخه اندروید با این بخش مشکل داشته اند درخواست می شود جهت احراز هویت مجدد تلاش نمایند.

9️⃣ بهبود یافته در جهت نسخه IOS: کاربران عزیزی که از IOS استفاده می کنند نیز می توانند با استفاده از مرورگر در هر لحظه بازارها را بررسی و در صورت نیاز نسبت به انجام فعالیت در فرهادمارکت اقدام نمایند.

و در آخر در صورتیکه هرگونه پیشنهاد و یا انتقادی نسبت به بهبود فعالیت‌های فرهادمارکت دارید خواهشمندیم با ما از طریق راه های ارتباطی در تماس باشید.

۰ (۰ امتیاز)

ارسال نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری با * مشخص شده‌اند.

ممکن بخواهید از تگ یا ویژگی های HTML در متن خود استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>