افزودن بیت کوین به والت جهت فروش بیت کوین

کاربران می توانند با اطمینان خاطر از والت (Wallet) فرهاد مارکت، بیت کوین های خود را نگهداری کنند و هر زمان که نیاز داشتند اقدام به فروش بیت کوین در بازار فرهادمارکت را انجام دهند. والت فرهاد مارکت محل امن نگه داری بیت کوین های شما می باشد. والت دارای ویژگی ها امنیتی فوق العاده می باشد که تجربه ما در این سال ها باعث شده است بتوانیم برای کاربران کیف پول بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را فراهم آوریم.

طریقه واریز بیت کوین – فروش بیت کوین

برای مبادله و نگهداری بیت کوین در والت های فرهاد مارکت نیاز به اضافه کردن مبلغ مربوطه به حساب کاربری خود خواهید داشت برای این منظور می بایست Tab کیف پول را از صفحه اصلی انتخاب کنید (بهتر است مراحل احراز هویت را برای این کار انجام داده باشید)، سپس در قسمت کیف پول های ارایه شده قسمت واریز بیت کوین را انتخاب نمایید.
کیف پول

کیف پول بیت کوین

آدرس و QRCode به شما نمایش داده می شود. شما می توانید به هر میزان مبلغ بیت کوین به کیف پول خود را واریز نمایید. پس از واریز مبلغ یک پیغام در بخش Notifications برای شما با محتوای زیر نمایش داده می شود ولی واریز نهایی مبلغ به حساب شما تا دریافت و انجام کانفرم های شبکه بلاک چین زمان خواهد برد. ضمنا در مراحل واریز، تعداد کانفرم ها، مبلغ و سایر مشخصات واریزی شما در فرهاد مارکت در قسمت تاریخچه تراکنش ها قابل مشاهده می باشد.
کیف پول بیت کوین

واریز بیت کوین

  لذا مدت زمانی منتظر باشید تا بیت کوین بعد از تایید شبکه بلاک چین به تعداد ۲ کانفرم بیت کوین در والت شما نمایش داده شود. بعد از آن شما می توانید اقدام به فروش بیت کوین های خود نمایید.
فروش بیت کوین

فروش بیت کوین

کاربران می توانند بعد از واریز بیت کوین به کیف پول خود اقدام به فروش بیت کوین در بازار نمایند و دارایی بیت کوین، خود را به ریال تبدیل کند. دقت نمایید بعد از تبدیل به ریال مدت زمان لازم برای واریز به حساب بانکی شما ۲۴ ساعت می باشد. ضمنا در ایام تعطیل امکان واریز فراهم نمی باشد. در صورتیکه به هر دلیل این زمان بیشتر باشد به اطلاع کاربر خواهد رسید.
۰ (۰ امتیاز)

ارسال نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری با * مشخص شده‌اند.

ممکن بخواهید از تگ یا ویژگی های HTML در متن خود استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>