افزودن شماره کارت بانکی و شماره شبا | خرید و فروش بیت کوین

خرید و فروش بیت کوین و سایر رمز ارزها در فرهادمارکت با شماره کارت و شماره شبای بانکی ثبت شده قابل انجام می باشد. لذا در صورتیکه کاربر با کارتی که آن را ثبت نکرده است اقدام به خرید نماید وجه آن بعد از ۷۲ ساعت به حساب خریدار عودت می شود.

نکته: در صورتیکه کاربر کارت های ثبت شده خود را به صورت صحیح در مراحل خرید وارد ننماید و یا با کارت ثبت نشده ایی که به نام شخص کاربر می باشد خرید کند وجه مورد موضوع به حساب کاربر پس از فرآیند بررسی واریز می شود. کلیه موارد ذکر شده از طریق پشتیبانی قابل بررسی می باشد.

تبصره : شماره کارت عابر بانک و شماره شبا مربوط به شخص احراز هویت شده تنها مورد پذیرش قرار می گیرد، لذا از ارسال حساب های بانکی به نام اشخاص دیگر جدا خودداری نمایید.

ثبت شماره کارت و شماره شبا جهت خرید بیت کوین

پس از طی فرآینده ثبت نام و احراز هویت می بایست نسبت به ثبت شماره کارت عابر بانک و شماره شبا اقدام نمایید. به همین منظور می بایست از قسمت حساب کاربری نسبت به انتخاب ثبت شماره کارت و شماره شبا اقدام نمایید.

در صفحه اول با عکس زیر روبرو می شوید که می بایست نسبت به ثبت شماره ۱۶ رقمی عابر بانک خود اقدام نمایید.

افزودن شماره کارت بانکی و شماره شبا

افزودن کارت بانکی در فرهادمارکت

بعد از ثبت شماره کارت عابر بانک و شماره شبای بانکی با عبارت تایید شده یا در انتظار تایید مواجه می شوید. در صورتیکه کارت تایید شده نمایش داده شود امکان خرید برای کاربر فراهم شده است. در غیر این صورت بررسی کارت توسط کارشناسان انجام می پذیرد.

افزودن کارت بانکی

نکته: ثبت شماره شبا بانکی عینا همین فرآیند می باشد و کاربران طبق همین فرایند می بایست شماره شبا خود را جهت برداشت ریال به ثبت برسانند.

۵ (۱ امتیاز)

ارسال نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری با * مشخص شده‌اند.

ممکن بخواهید از تگ یا ویژگی های HTML در متن خود استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>