افزایش موجودی ریال به منظور خرید بیت کوین در فرهاد مارکت

آموزش خرید بیت کوین به منظور افزایش موجودی ریالی

برای اینکه بتوانید از بازار اپلیکیشن استفاده نمایید و به خرید بیت کوین در فرهادمارکت بپردازید در ابتدا می بایست موجودی ریالی خود را افزایش دهید و بعد از آن قادر خواهید بود در قسمت بازار اقدام به خرید و فروش بیت کوین نمایید. بازار محلی برای کسب درآمد شما می باشد لذا از آن به عنوان پلن سرمایه گذاری یا محلی برای کسب درآمد خود استفاده نمایید.

سه نوع واریز در فرهاد مارکت وجود خواهد داشت که در ذیل توضیحات مربوطه ارایه شده است.

افزایش جهت خرید بیت کوین

کیف پول

تبصره: فرهادمارکت مختار خواهد بود در هر بازه زمانی هرکدام از پلن ها را غیر فعال کند لذا این موضوع در اختیار فرهاد مارکت می باشد.

  1. پلن اول: استفاده از درگاه پرداخت بانکی

شما با استفاده از اطلاعات کارت ثبت شده خود و به صورت آنلاین می توانید از درگاه بانکی متصل به فرهاد مارکت، حساب کاربری خود را شارژ نمایید. دقت داشته باشید که تنها با استفاده از کارت تأیید شده امکان پرداخت به صورت آنلاین و شارژ حساب کاربری شما بعد از اتصال به درگاه فراهم می باشد. این درگاه در حال حاضر کارمزدی ندارد اما در صورت تغییر سیاست ‌های سرویس دهنده های درگاه پرداخت، امکان کسر کارمزد وجود خواهد داشت. برای انجام تراکنش در این پلن، گزینه پرداخت آنلاین را انتخاب نموده و در درگاه بانکی اطلاعات کارت خود را وارد کرده و مراحل بعدی جهت تکمیل فرآیند خرید را انجام دهید.

  1. پلن دوم: پرداخت به شیوه کارت به کارت

توجه داشته باشید که به دلیل دستی انجام شدن فرآیندهای این شیوه پرداخت ممکن است تأیید مبلغ توسط کارشناسان در زمان طولانی تری انجام شود.

با توجه به محدودیت اعمال شده در میزان مبلغ کارت به کارت، ماکسیمم سقف در نظر گرفته شده توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در این روش مبلغ سه میلیون تومان می باشد لذا پس از انتخاب این بخش می بایست از طریق کارت ثبت شده در قسمت کارت های بانکی خود مبلغ مربوطه را به شماره کارت اعلام شده توسط فرهاد مارکت واریز بفرمایید و شماره پیگیری واریزی را اعلام نموده تا کارشناسان پس از بررسی نسبت به تأیید این مبلغ اقدام لازم را معمول فرمایند.

  1. پلن سوم: استفاده از شماره شبا بانکی

توجه داشته باشید که به دلیل دستی انجام شدن فرآیندهای این شیوه پرداخت ممکن است تأیید مبلغ توسط کارشناسان در زمان طولانی تری انجام شود.

در صورتیکه نیاز خواهید داشت به صورت بانکی مبلغی را در حساب کاربری خود شارژ نمایید می توانید از طریق انتخاب شماره شبای اعلام و تأیید شده توسط خودتان، نسبت به واریز به حساب اعلام شده در فرهاد مارکت اقدام نمایید. لذا برای این کار می بایست از طریق شماره شبای بانکی اقدام نمایید. پس از انتخاب این گزینه و اعلام مبلغ واریزی می بایست شماره واریزی خود را اعلام کنید تا کارشناسان نسبت به پیگیری انجام تراکنش شما اقدام کنند. دقت نمایید تأیید مبلغ در این پلن با توجه به انجام شدن عملیات پایا به صورت یک نوبت در روز از سمت بانک مرکزی با زمان بیشتری همراه خواهد بود.

۰ (۰ امتیاز)

ارسال نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری با * مشخص شده‌اند.

ممکن بخواهید از تگ یا ویژگی های HTML در متن خود استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>