آموزش خرید بیت کوین در فرهادمارکت

خرید بیت کوین در اپلیکیشن فرهادمارکت

یکی از مشکلات کاربران ایران همواره نبود یک بازار در سطح مارکت های جهانی به منظور خرید بیت کوین بوده است. لذا ما با توجه به این نیاز از سال ۲۰۱۵ اقدام به راه اندازی بازار بیت کوین به صورت وب و بعد در سطح یک پلتفرم معاملاتی به نام فرهادمارکت نمودیم.

پیش نیاز های قبل از خرید

  • ابتدا باید در فرهادمارکت ثبت نام کنید. برای مطالعه آموزش ثبت نام از اینجا اقدام نمایید.
  • سپس می بایست نسبت به احراز هویت اقدام نمایید. برای آموزش احرازهویت از اینجا اقدام نمایید.
  • در این مرحله لطفا شماره کارت عابربانک و شماره شبای خود را ثبت نمایید. به منظور آموزش این بخش از اینجا اقدام نمایید.
  • سپس میتوانید نسبت به اضافه نمودن موجودی ریالی و یا افزایش موجودی بیت کوین اقدام نمایید. برای مطالعه افزایش موجودی ریالی اینجا و برای مطالعه موجودی بیت کوین اینجا را مطالعه نمایید.
  • حال برای خرید گزینه بازار مورد نظر را انتخاب کنید. برای مثال اگر قصد خرید بیت کوین دارید میبایست بازار BTC / IRR را انتخاب کنید.

    آموزش خرید بیت کوین در فرهادمارکت

صفحه بازار ها مطابق شکل ذیل به منظو پیشنهاد سفارش برای شما نمایش داده میشود.

خرید بیت کوین
آموزش خرید بیت کوین

توجه نمایید با توجه به تعداد بالای سفارشات خرید و فروش در این صفحه سفارشات در دسته های ۵.۰۰۰.۰۰۰ ریالی دسته بندی شده اند برای اینکه سفارشات را به صورت ریز مشاهده نمایید می توانید از منوی بهترین سفارشات نسبت به مشاهده سفارشات اقدام نمایید.

خرید بیت کوین
بازار خرید بیت کوین

ستون خریدار و فروشنده در عکس مشخص می باشد. دقت نمایید کلیه اعداد به ریال می باشد. برای ارائه سفارش در پایین صفحه میتوانید میزان مورد تقاضای مورد نظر را در قسمت مقدار وارد نمایید. دو گزینه سفارش محدود و سفارش بازار پیش روی شما می باشد.

تفاوت بین سفارش محدود و سفارش بازار در خرید بیت کوین

سفارش بازار: در صورتیکه شما میخواهید به سرعت اقدام به خرید و فروش بیت کوین نمایید می توانید از سفارشات ارایه شده در بازار استفاده نمایید. در صورت انتخاب این گزینه بالاترین سفارش ارایه شده؛ نمایش داده میشود و شما میتوانید به میزان مورد نظر و یا کل سفارش پیشنهاد شده نسبت به خرید اقدام لازم را مبذول فرمایید.

سفارش محدود: درصورتیکه شما میخواهید با قیمت دلخواه نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید میتوانید مبلغ و تعداد سفارش خود را با میزان دلخواه وارد نمایید و در صورت رسیدن قیمت به قیمت ارایه شده کاربران سفارش شما را خواهند پذیرفت.

پس از ثبت سفارش، در صورت سفارش محدود، سفارش شما در رنج ارایه شده در بازار قرار میگیرد. رنج بندی بازار فعلا به صورت ۵۰۰هزارتومان دسته بندی شده است. برای اطلاع از اینکه سفارش شما در چه وضعیتی می باشد می توانید از گزینه سفارشات من مقدار سفارش انجام شده و جزئیات آنرا مشاهده نمایید.

ضمنا جهت یادآوری بیت کوین دارای نرخ جهانی به دلار می باشد که شما میتوانید این نرخ را از اینجا بررسی نمایید.

به محض خرید و یا فروش بیت کوین مورد تقاضا و یا ریال درخواستی در قسمت کیف پول شما نمایش داده می شود و شارژ مورد نظر انجام شده است.

درصورت هرگونه سوال و یا مشکل میتوانید با پشتیبانان ما از طریق میل و یا تلفن در تماس باشید.ضمنا آدرس صفحه تماس با ما را از اینجا می‌توانید مشاهده نمایید.

با سپاس از توجه شما همراهان گرامی

ارسال نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری با * مشخص شده‌اند.

ممکن بخواهید از تگ یا ویژگی های HTML در متن خود استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>