آموزش خرید بیت کوین در فرهاد مارکت

زمان مطالعه ۳ دقیقه

یکی از مشکلات کاربران ایران همواره نبود یک بازار در کلاس مارکت های جهانی به منظور خرید بیت کوین بوده است. لذا ما با توجه به این نیاز از سال ۲۰۱۵ اقدام به راه اندازی بازار بیت کوین به صورت آزمایشی و بعد در سطح یک پلتفرم معاملاتی به نام فرهادمارکت نمودیم.

خرید بیت کوین در فرهادمارکت

آموزش خرید بیت کوین به صورت تصویری در فرهادمارکت

صفحه بازار ها مطابق شکل ذیل به منظور پیشنهاد سفارش برای شما نمایش داده می شود.

بازار فرهادمارکت
بازار فرهادمارکت صفحه اصلی

توجه نمایید با توجه به تعداد بالای سفارشات خرید و فروش در این صفحه سفارشات در دسته های ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ریالی دسته بندی شده اند برای اینکه سفارشات را به صورت ریز مشاهده نمایید می توانید از منوی بهترین سفارشات نسبت به مشاهده سفارشات اقدام نمایید.

ستون خریدار و فروشنده در عکس مشخص می باشد. دقت نمایید کلیه اعداد به ریال می باشد. برای ارائه سفارش در پایین صفحه می توانید میزان مورد تقاضای مورد نظر را در قسمت مقدار وارد نمایید. دو گزینه سفارش محدود و سفارش بازار پیش روی شما می باشد.

تفاوت خرید بیت کوین بین سفارش بازار و سفارش محدود

خرید بیت کوین در فرهادمارکت

سفارش بازار: در صورتیکه شما می خواهید به سرعت اقدام به خرید و فروش بیت کوین نمایید می توانید از سفارشات ارایه شده در بازار استفاده نمایید. در صورت انتخاب این گزینه بالا ترین سفارش ارایه شده؛ نمایش داده می شود و شما می توانید به میزان مورد نظر و یا کل سفارش پیشنهاد شده نسبت به خرید اقدام لازم را مبذول فرمایید.

سفارش محدود: درصورتیکه شما می خواهید با قیمت دلخواه نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید می توانید مبلغ و تعداد سفارش خود را با میزان دلخواه وارد نمایید و در صورت رسیدن قیمت به قیمت ارایه شده کاربران سفارش شما را خواهند پذیرفت.

پس از ثبت سفارش، در صورت سفارش محدود، سفارش شما در رنج ارایه شده در بازار قرار میگیرد. رنج بندی بازار فعلا به صورت ۵۰۰ هزارتومان دسته بندی شده است. برای اطلاع از اینکه سفارش شما در چه وضعیتی می باشد می توانید از گزینه سفارشات من مقدار سفارش انجام شده و جزئیات آن را مشاهده نمایید.

ضمنا جهت یادآوری، بیت کوین دارای نرخ جهانی به دلار می باشد. که شما می توانید با مراجه به سایت کوین مارکت کپ از قیمت آن مطلع شوید.

به محض خرید و یا فروش بیت کوین مورد تقاضا و یا ریال درخواستی در قسمت کیف پول شما نمایش داده می شود و شارژ مورد نظر انجام شده است.

درصورت هرگونه سوال و یا مشکل می توانید با پشتیبانان ما از طریق میل و یا تلفن در تماس باشید.

با سپاس از توجه شما همراهان گرامی

۰ (۰ امتیاز)
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments